Rejsy
 
 
Subskrybuj: nie śledź tego tematu

Rejsy żeglarskie, Rejsy morskie, Rejsy jachtemRejsy żeglarskie - relacje oraz wszelkie informacje z rejsów, które się już odbyły. Dowiedz się jak przebiegają rejsy morskie oraz jakie wymagania należy spełniać, aby wziąć w nich udział. Opisujemy rejsy jachtem po polskich i zagranicznych wodach. Poznaj ciekawe wiadomości związane z rejsami żeglarskimi na portalu zegluje.pl.


 • Spływ kajakowy dla jednych jest przygodą życia, dlainnych epizodem, o którym chcieliby zapomnieć. Sprawdź czego nie może zabraknąć w twoim ekwipunku.

  czytaj więcej » 0


 • Z dniem 1 listopada 2013 wystartowała I edycja Katolickiej Szkoły pod Żaglami „Wypłyń na głębię” dla młodzieży gimnazjalnej z dedykowanych szkół oraz parafii powiatu piaseczyńskiego.

  czytaj więcej » 0


 • Po sześciu dniach od wypłynięcia z Kamienia Pomorskiego i przepłynięciu prawie 600 mil SPUTNIK II dotarł do Helsinek. Nawigacyjnie była to raczej łatwa przeprawa odbywająca się przy słabych i umiarkowanych wiatrach ze zmiennych kierunków, wspomagana w znacznej części silnikiem. Kapryśna bałtycka pogoda jak zwykle nie zawiodła i zmusiła nas do częstej zmiany garderoby z letniej na zimową.

  czytaj więcej » 0


 • Płynący do St. Petersburga Sputnik II, po dwóch dobach nieprzerwanej żeglugi i przepłynięciu 250 mil morskich, dotarł do szwedzkiego portu Visby na Gotlandii. Malowniczą wyspę Sputnik Team zwiedził na wypożyczonych rowerach. Taka konwencja żeglowania połączonego z innymi, aktywnymi formami rekreacji i turystyki jest charakterystyczna dla całego projektu „Sputnikiem dookoła Ziemi”

  czytaj więcej » 0


 • Od piątku do poniedziałku (14.07-17-07) na polskich i rosyjskich wodach Zatoki Gdańskiej odbyły się regaty Eljacht Cup, które dla załogi jachtu SPUTNIK II stały się okazją do przedstawienia pierwszych sponsorów i partnerów planowanego na cztery lata rejsu 'Sputnikiem dookoła Ziemi'. Rejs wystartuje w kwietniu 2014 roku, ale przygotowania do niego trwają już od 2 lat. Każda okazja do udoskonalenia jachtu i szkolenia jego załogi jest dobra, więc tym razem na specjalne zaproszenie organizatora regat

  czytaj więcej » 0


Rejsy - czytaj więcej


Rejsy - grupy tematyczne

subskrybuj:

Żeglarstwo w Chorwacji to grupa stworzona dla osób, szukających czarterów jachtów za granicą, aby od…»

19 żeglarzy | 1 wątek

subskrybuj:

Wielkie jeziora mazurskie to grupa dla osób żeglujących po jeziorach mazurskich. Dowiedz się więcej,…»

15 żeglarzy | 1 wątek

subskrybuj:

Volvo Ocean Race to grupa wszystkich fanów żeglarstwa, którzy chcą przeczytać volvo ocean race relac…»

4 żeglarzy | 1 wątek

Rejsy - zobacz inne grupy »

ReklamaGoogle