Firmy
 
 
Subskrybuj: nie śledź tego tematu

Firmy żeglarskie, sprzęt żeglarski, producent jachtów żeglarskichFirmy żeglarskie - znajdziesz tutaj nowości oraz propozycje producentów branży żeglarskiej. Różnego rodzaju produkty, poznaj sprzęt żeglarski oraz jego opisy. Zastanawiasz się nad zakupem jachtu ? Nie wiesz, gdzie i u jakiego producenta nabyć jacht ? Czytaj producent jachtów żeglarskich, a zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakup jachtu.

 • Wiatr, wilgoć, woda - warunki, z jakimi często muszą zmagać się żeglarze nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie dłuższe przebiegi potrafią uzmysłowić nam, że w żeglarstwie równie istotna jak umiejętności, jest odpowiednia odzież. Ciepła, wodoodporna i komfortowa w użytkowaniu pozwala w pełni cieszyć się ukochanym sportem.

  czytaj więcej » 0


 • Poruszany od miesięcy temat zasadności kierowania do właścicieli pojazdów wezwań związanych z  nałożeniem mandatu, zwłaszcza przez Inspektorat Transportu Drogowego (ITD) wciąż pozostaje aktualny

  czytaj więcej » 0


 • Bardzo atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, konkursy, warsztaty, prezentacje i liczne nagrody, to wszystko uatrakcyjni kolejne Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO oraz 6. Targi Turystyczne INTOUREX, które odbędą się w dniach 8-10 lutego w Sosnowcu.

  czytaj więcej » 2


 • Model NC-33M jest wodoszczelny i może być wykorzystywany zarówno na wodach słodkich, jak i słonych. Jest również zgodny z unijnymi normami dla sprzętu morskiego, co oznacza, że nie jest jedynie urządzeniem o zwiększonej kroploodporności, ale w pełni skutecznym narzędziem do łączności morskiej odpornym na morskie środowisko./ Tekst sponsorowany przez firmę navcomm.eu

  czytaj więcej » 0


Firmy - czytaj więcej


Firmy - grupy tematyczne

subskrybuj:

Henri Lloyd odzież żeglarska oraz akcesoria żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy na temat produk…»

4 żeglarzy | 1 wątek

Reklama


Firmy - forum:


Google