Felietony
 
 
Subskrybuj: nie śledź tego tematu

Opowiadania żeglarskie, felietony żeglarskie, CiekawostkiOpowiadania żeglarskie z odbytych przygód oraz wypraw napisane przez użytkowników portalu zegluje.pl. Tutaj poznasz ciekawe felietony żeglarskie, w których żeglarze opisują swoje spostrzeżenia oraz opinie, nie tylko na tematy związane z żeglowaniem. Wszystkie ciekawostki żeglarskie również znajdują się w tym dziale.

 • Wydawać by się mogło, że wybierając się na rejs po morzu nie ma sensu zabierać ze sobą smartfona. Wręcz przeciwnie, małe urządzenie elektroniczne, takie jak telefon może okazać się na jachcie czy statku bardzo przydatne. Zainstalowane na nim aplikacje pomogą sprawdzić pogodę oraz dostarczą dobrej jakości map morskich z możliwością ustawienia nawigacji, dzięki czemu unikniemy kolizji z innymi statkami. Postanowiliśmy przyjrzeć się aplikacjom dedykowanym miłośnikom żeglugi i wybrać te, które są warte Twojej uwagi. Warto w tym miejscu wspomnieć, że aplikacje pracują zarówno na Androidzie, jak i na iOS.

  czytaj więcej » 0


 • Nowa generacja Insignii będzie większa od obecnego modelu. Opel zaś planuje nowe wyposażenie, którym nie powstydziłyby się marki premium.

  czytaj więcej » 0


 • Lato pojawi się już niebawem!

  czytaj więcej » 0


 • Żeglarska historia Świętego Mikołaja

  czytaj więcej » 0


 • 28 listopada bieżącego roku odbył się zimowy rejs pływającego w barwach Lotto katamaranu Gemini 3, wokół wyspy Bornholm. Jacht dowodzony przez kapitana Romana Paszke, z sześcioosobową załogą na pokładzie, pokonał liczącą około 180 Mm (333 km) trasę, ze startem i metą w Świnoujściu, w czasie 11 godzin 29 minut i 52 sekundy. To kolejny bezwzględny rekord prędkości pod żaglami ustanowiony przez kapitana Paszke i jego załogę. 

  czytaj więcej » 0


Felietony - czytaj więcej


Felietony - grupy tematyczne

subskrybuj:

Tradycje żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy o wszystkim w czym przejawia się kultura żeglarska…»

6 żeglarzy | 1 wątek

Reklama


Felietony - forum:


Google