Windsurfing
 
 
Subskrybuj: nie śledź tego tematu

Windsurfing, sprzęt windsurfingowy, windsurfing w PolsceWindsurfing należy do sportów wodnych, w których wykorzystywana jest siła wiatru. Dowiedz się jaki sprzęt windsurfingowy musisz zakupić, aby zacząć swoją przygodę z windsurfingiem. Opisujemy porady dotyczące tego sportu, pomagamy osobą które dopiero zaczynają swoją przygodę z windsurfingiem. Sprawdź gdzie można uprawiać windsurfing w Polsce oraz skąd organizowane są wyjazdy zagraniczne.

 • Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX- 7-8 lutego 2015, Poznań

  czytaj więcej » 0


 • Weekend żeglarskich emocji, 40 młodych sportowców oraz najwieksze osobistości polskiej kadry narodowej m.in. Przemysław Miarczyński, Piotr Myszka, Łukasz Przybytek czy Anna Weinzieher - olimpijka z Londynu w klasie Laser Radial .

  czytaj więcej » 0


 • Trwają prace nad regulacjami prawnymi, związanymi z programem Natura 2000 na terenie Zatoki Puckiej, skutkiem czego może być zamknięcie całości akwenu dla sportów wodnych. W obecnej chwili kończą się konsultacje społeczne co do kształtu jaki przybierze forma ochronna. 

  czytaj więcej » 0


 • Coroczne i jednocześnie największe targi sportów wodnych we Francji. Prezentacja blisko 785 wystawców i 1300 marek w obecności ponad 240 tysięcy zwiedzających, 700 łodzi w tym prawie 200 nowości, 300 różnych specjalizacji (kajakarstwo, windsurfing), doradztwo specjalistów, przyjazna atmosfera, spotkanie entuzjastów z całego świata.

  czytaj więcej » 0


 • Tawerna Korsarz, to wymarzone miejsce dla zapalonych żeglarzy, którzy uwielbiają szanty. Koncerty odbywają się tu regularnie i za każdym razem jest równie ciekawie. Kolejna okazja do tego, by wstąpić do Korsarza w piątek, 27 lipca. Zagrają Ryczące Dwudziestki. Początek imprezy o godz. 21.00. Wstęp 10 zł, ale z kartą zaokrętowania wejdziemy za free. Polecam!

  czytaj więcej » 0


Windsurfing - czytaj więcej


Windsurfing - galeria zdjęć:

Windsurfing - zobacz inne zdjęcia »


Windsurfing - grupy tematyczne

Reklama


Windsurfing - forum:

Windsurfing - Kalendarium

Reklama


Google