Kajakarstwo
 
 
Subskrybuj: nie śledź tego tematu

Kajakarstwo, Kajaki, spływy kajakoweKajakarstwo to rodzaj sportu, w którym rozróżnić można kilka kategorii, w zależności od miejsca, oraz rodzaju kajaku. Kajaki stają się coraz bardziej popularne, wiele osób korzysta z wypożyczalni kajaków, aby aktywnie spędzić weekend. W wielu miejscach organizowane są spływy kajakowe, dowiedz się więcej oraz poznaj opinie o spływach osób, które odbyły już swój spływ.

 • Spływ kajakowy dla jednych jest przygodą życia, dlainnych epizodem, o którym chcieliby zapomnieć. Sprawdź czego nie może zabraknąć w twoim ekwipunku.

  czytaj więcej » 0


 • Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX- 7-8 lutego 2015, Poznań

  czytaj więcej » 0


 • Nowa mapa jeziora Sulejowskiego i okolic. Nakładem wydawnictwa COMPASS pojawiła się w księgarniach nowa mapa turystyczno-żeglarska Jeziora(Zalewu) Sulejowskiego w skali 1:35 000.Część opisowa jak i graficzna zasługuje na uwagęi pochwałę. Jest to pierwsze opracowanie traktujące kompleksowo potrzeby turystów na lądzie jak i na wodzie z taką dokładnością.

  czytaj więcej » 0


 • Wojnowo jest absolutnie przymusowym przystankiem wszystkich udających się na sływ kajakowy Krutynią. Przymusowym, bo grzechem jest nie zobaczyć wsi tak pięknej. Trzeba ją obejrzeć wzdłuż i wszerz, kończąc swój spacer w miejscu duchowego wyciszenia, jakie daje klasztor w Wojnowie.

  czytaj więcej » 0


 • LYO FOOD - Żywność liofilizowana jest często używana przez polskich żeglarzy zwłaszcza w długodystansowych rejsach lub regatach. Jej zapasy miała Warta Polipharma, 'Gutek', czy Aleksander Doba w swojej wyprawie kajakiem przez Atlantyk. Historia LYO FOOD jest silnie powiązane z firma Lyovit - jednym z największych producentów liofilizowanych ziół, owoców i warzyw z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Dla zaspokojenia potrzeb alpinistów, żeglarzy, turystów i innych ekstremalnych sportowców Lyovit użył swojego doświadczenia i rewolucyjnej technologii...

  czytaj więcej » 1


Kajakarstwo - czytaj więcej


Kajakarstwo - galeria zdjęć:

Kajakarstwo - zobacz inne zdjęcia »


Kajakarstwo - grupy tematyczne

Reklama


Kajakarstwo - forum:

Kajakarstwo - Kalendarium

Reklama


Google