» » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Yachtic - serwis czarteru jachtów inny niż wszystkie

Aktywny (70 punktów)


Niespełna kilka tygodni temu wystartował serwis http://www.yachtic.eu/, dzięki któremu wynajmiesz jacht odpowiadający Twoim dokładnym potrzebom, i to w najniższej cenie na rynku! Bez prowizji, bez pośredników, bez zbędnych formalności. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku! Jeśli znajdziesz ten sam jacht w niższej cenie i na tych samych warunkach, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Dopasujemy naszą cenę do znalezionej przez Ciebie oferty. Portal Yachtic.eu daje Ci możliwość wynajmu konkretnej wymarzonej łodzi prosto od armatora w chorwackiej, greckiej, włoskiej, lub jakiej tylko chcesz marinie, dlatego właśnie możemy zaoferować Ci tak niskie ceny.

Twórcy serwisu to zapaleni żeglarze, którzy znudzeni są już trudnym i długim procesem czarterowania łodzi, dlatego postanowili stworzyć coś zupełnie innego – nowego, świeżego, a przede wszystkim szybkiego i wygodnego w obsłudze. Skorzystaj z naszej jeszcze ciepłej wyszukiwarki i sprawdź, jak sprawnie uda Ci się zarezerwować jacht! Czekamy na opinie, za które wynagradzamy atrakcyjnymi rabatami.

Trudno byłoby znaleźć inny, podobny sposób na wakacje, który byłby połączeniem przygody, relaksu, rozrywki, odkrywania nieznanego i zwiedzania. Żeglarstwo daje Ci możliwość aktywnego spędzania czasu, a z drugiej strony – leniuchowania, pływania w morzu i opalania się na pokładzie jachtu, jeśli tylko masz na to ochotę. Jeśli zechcesz możesz odkrywać dziewicze wysepki i dzikie plaże, na które dostać można się tylko od wody.

Nieważne, czy posiadasz uprawnienia i pływasz od lat, czy po prostu chcesz spróbować czegoś nowego i poczuć więcej, podczas gdy jacht poprowadzi profesjonalny skiper – Yachtic.eu jest dla Ciebie! 

Zakręć globusem, na ślepo wybierz palcem dowolne miejsce na świecie, a później znajdź najpiękniejszy jacht zacumowany w tym porcie, zarezerwuj go, spakuj walizki i ruszaj w podróż życia! Dołącz do innych żeglarzy na naszym facebookowym profilu.


Autor tekstu: Yachtic

 

 


Reklama


Firmy - zobacz podobneOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google