» » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj


Radio NC-33M/EX (Extension) wyposażone jest w komplet narzędzi do zdalnego programowania radiostacji za pośrednictwem komputera z systemem Windows. W zestawie znajduje się kabel programujący, adapter umożliwiający podłączenie kabla do wodoszczelnego gniazda oraz oprogramowanie wraz ze sterownikami. Dzięki oprogramowaniu możemy poszerzyć pasmo oraz zwiększyć liczbę kanałów, ustawić głośność i częstotliwość dźwięków kontrolnych klawiatury, aktywować tryby skanowania, zmniejszyć moc nadawania, ustawić parametry funkcji wydłużającej czas pracy, zmienić kontrast wyświetlacza i dodać opisy do kanałów.

Model NC-33M jest wodoszczelny i może być wykorzystywany zarówno na wodach słodkich, jak i słonych. Jest również zgodny z unijnymi normami dla sprzętu morskie go, co oznacza, że nie jest jedynie urządzeniem o zwiększonej kroploodporności, ale w pełni skutecznym narzędziem do łączności morskiej odpornym na morskie środowisko. W ocenie uczestniczyły polskie laboratoria, a potwierdzenie zgodności wydał Instytut Łączności w Warszawie. Radio ma ergonomiczną obudowę z gumowymi wypustkami po bokach, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni. Duży wyświetlacz zapewnia pełną kontrolę parametrów pracy.

Model wyposażono w pojemny litowo-jonowy akumulator zapewniający minimum 9 godzin pracy. W oprogramowaniu uwzględniono wiele przydatnych na morzu funkcji: natychmiastowy dostęp do kanału 16 i kanału wywoławczego, jednoczesny nasłuch nawet trzech kanałów, czterostopniowy wskaźnik rozładowania akumulatora, szybki dostęp do kanałów dzięki opcji „kanały ulubione” oraz tryb osuszania głośnika. Zestaw zawiera moduł radiostacji NC-33M, antenę, ładowarkę, zasilacz do ładowarki, klips, pasek na rękę, zestaw do programowania radia za pośrednictwem komputera (oprogramowanie, kabel USB, przejściówka do gniazda wodoszczelnego).

Ceny: wersja podstawowa – 599 zł, wersja z zestawem do programowania radia poprzez kabel USB – 649 zł. Zapraszamy do zakupu na stronie: navcomm.eu.


/ Tekst sponsorowany przez firmę navcomm.eu <- kliknij tu /


Autor tekstu: Redakcja zegluje.pl

 

 

Zdjęcia do artykułu (2) - wyświetl wszystkie:


Reklama


Firmy - zobacz podobneOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google