» » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Targi BOATEX 2015 - zaproszenie

Zaangażowany III (4712 punktów)


Na początku lutego w stolicy Wielkopolski zadebiutuje na wodniackiej mapie Polski, nowa fantastyczna impreza - Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX 2015. Jak twierdzą sami organizatorzy, targi zrodziły się nie tylko z potrzeby wypełnienia niszy rynkowej ale głównie z powodu wciąż rosnącego zainteresowania sportami wodnymi w naszym kraju. Impreza będzie doskonałą okazją do spotkania miłośników żeglarstwa, wody i wszystkiego co po niej pływa, z przedstawicielami firm produkujących sprzęt żeglarskiego. Szansą na zapoznanie się z najnowszą ofertą producentów łodzi, jachtów, sprzętu i akcesoriów niezbędnych na wodzie. Nieprzypadkowo zresztą odbędą się w tym samym miejscu i czasie co Rybomania - największe targi wędkarskie w Europie. 

Na targach nie zabraknie także praktycznych warsztatów i prezentacji podczas których można będzie posiąść niezbędną wiedzę z zakresu budowy jednostek pływających, detali konstrukcyjnych i technik pracy a także elektroniki jachtowej, nawigacji i bezpieczeństwa żeglarskiego. Organizatorzy zapowiadają także atrakcje dla dzieci. A wszystko to w rytmie szant granych, być może na żywo. Oprócz firm zajmujących się produkcją łodzi i przyrządów swój udział w targach zapowiedziały Okręgowy Związek Żeglarski oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Wielkopolski. 

Pełen program imprez towarzyszących targom BOATEX 2015

Targi BOATEX zapraszają na swój pokład w dniach 7 i 8 lutego 2015 w porcie Międzynarodowe Targi Poznański, ul Głogowska 14, pawilon 5A. Impreza jest otwarta dla zwiedzających 7 lutego w godzinach 10:00-18:00 a w niedzielę, 8 lutego, o godzinę krócej. Bilety jednodniowe będą dostępne w kasach Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz w sprzedaży internetowej, w cenie 15 zł. 

Serdecznie zapraszamy 
a targom BOATEX życzymy powodzenia i wielu, wielu udanych kolejnych edycji


Autor tekstu: Redakcja zegluje.pl

 

 

Zdjęcia do artykułu (2) - wyświetl wszystkie:

Dokumenty (2):

 wydarzeniatowarzyszaceboatex02022015.pdf - - 36 kb
 4257_wystawcy.pdf - - 737 kb


Reklama


Relacje z imprez - zobacz podobneOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google