» » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj


Każdy z nas poświęca dużą część życia na osiągnięcie założonych celów zawodowych czy sportowych. Niektórzy z nas każdą wolną chwilę poświęcają swoim pasjom i zainteresowaniom. Ogromny trud, systematyczność oraz wyrzeczenia, w pewnym momencie stają się zauważalne i docenione. Zdobyte puchary czy statuetki to najlepsza forma wynagrodzenia naszej misternej pracy, które mobilizują nas do dalszych działań w zamierzonym kierunku oraz sprawiają, że niejednokrotnie zakręci się w naszych oczach łza szczęścia. Dlaczego statuetki cieszą się tak ogromną popularnością?. Co sprawia, że tego typu produkty wyróżniają się na tle konkurencji?. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Puchary sportowe - rozgrywki pełne emocji zakończone triumfem.

Puchary sportowe to jedne z najbardziej popularnych form nagradzenia indywidualnych sportowców bądź całych drużyn sportowych. Powszechnie użytkowane są we wszystkich dyscyplinach sportowych. Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, pływanie to tylko kilka przykładów dyscyplin, w których walczy się o zdobycie tego typu nagród oraz medali. Co więcej, puchary mogą wykonywane być ze srebra, brązu, mosiądzu, szła - wszystko jest kwestią gustu oraz indywidualnego wyboru organizatorów danej imprezy sportowej. Puchary wręczane są zazwyczaj najlepszym zawodnikom czy drużynom, które zajmują pierwsze trzy miejsca. W zależności od konkretnych zawodów sportowych, puchary sportowe dostępne są w różnorodnych kształtach oraz wielkościach, które są najbardziej zbliżone i oddają charakter całego przedsięwzięcia.


Statuetka - uhonorowanie wybitnych i znanych osobistości za ich dokonania. 

Statuetka od długich lat cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Wszelkie najbardziej prestiżowe plebiscyty wykorzystują statuetki do uhonorowania zwyciężcow w różnorodnych kategoriach tematycznych. Statuetka szklanka jest niezwykle nowoczesną i innowacyjną formą tego typu nagród, docenianą wśród szerokiego grona użytkowników. Prezentuje się bardzo designersko, dzięki czemu stanie się jedną z najpiękniejszych dekoracji każdej aranżacji wnętrz. Co więcej, statuetka szklanka przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasycznych rozwiązań, jak również zwolennikom niezwykle modnych form. Szkło jest materiałem ponadczasowym, uniwersalnym, który jest w stanie zachwycić najbardziej wymagających koneserów dobrego smaku. 

Personalizacja statuetek i pucharów.

Oprócz tego, że puchary sportowe czy statuetki są same w sobie doskonałą ozdobą i wspaniałą nagrodą to dodatkowo opatrzone są personalizowanymi, grawerowanymi blaszkami, dzięki którym każdy pojedynczy egzemplarz staje się zupełnie wyjątkowy i niepowtarzalny. Zazwyczaj na blaszce znajduję się dyscyplina, imię i nazwisko, informacja za co przyznana jest statuetka czy cytat - wszystko zależy od inwencji twórczej autora, a jedyne co ogranicza nas w zamieszczeniu treści to nasza wyobraźnia oraz ilość dostępnego miejsca. 

Każdy puchar czy statuetka wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, z należytą precyzją oraz dbałością o każdy, najmniejszy szczegół i detal. To sprawia, że oprócz tego, że dostępny jest szeroki wybór różnorodnych produktów dopasowanych tematycznie to wielu kategorii to dodatkowym walorem każdego z nich jest najwyższa jakość. Bez znaczenia pozostaje, czy puchary bądź statuetki dedykowane są dla sportowców, artystów, celebrytów, polityków - dla każdego będą one jedną z najpiękniejszych rzeczy otrzymanych w całym życiu.


Autor tekstu: Sebastian Piątkowski

 

 

Zdjęcia do artykułu (5) - wyświetl wszystkie:


Reklama


Felietony - zobacz podobneOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google