» » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Odzież żeglarska na lata - poznaj markę D.A.D.

Nowy (20 punktów)


Odzież D.A.D. to marka znana na całym świecie wśród fanów żeglarstwa. Jej pełny asortyment dla kobiet i mężczyzn znajdą Państwo także w ofercie sklepu internetowego gvarant.pl. 

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kurtki żeglarskie wiatroodporne, wododporne i typu softshell. W tym segmencie produktów możemy szczerze polecić wiatroodporny model Mckenzie. To typowa sportowa kurtka z częściowo polarową wyściółką.   

Kurtka wiatroodporna Mckienzie


Model Stirling to klasyczny softshell. Kurtka jest połączeniem poliestrowego włókna ripstop i Spandexu jako tkaniny wierzchniej i miłego mikropolaru od wewnątrz. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Kurtka softshell Stirling


Z kolei model Mabel to nowoczesna kurtka z wypełnieniem imitującym pierze, którą można założyć dosłownie wszędzie. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że w tym modelu kurtki z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kurtka Mabel


D.A.D. to nie tylko kurtki, ale również lżejsze modele - bezrękawniki, bluzy polarowe oraz dresowe, które świetnie sprawdzą się także pod pokładem. Ten bezrękawnik czy bluza z mikropolaru zapinane na suwak znajdą swoich miłośników zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn:

https://www.gvarant.pl/p24071,kamizelka-bezrekawnik-d-a-d-melton-vest-139042.html

Bezrękawnik Melton Vest

https://www.gvarant.pl/p24171,bluza-polarowa-d-a-d-melton-half-zip-139044.html

Bluza polarowa Melton Half Zip


Żaden rejs nie obędzie się też bez klasycznej bluzy dresowej i w tej kategorii produktów D.A.D. oferuje naprawdę wiele, ciekawych produktów:

https://www.gvarant.pl/p24046,bluza-dresowa-d-a-d-melton-full-zip-139040.html?nc=1>Bluza dresowa Melton Full Zip

https://www.gvarant.pl/p24210,bluza-dresowa-d-a-d-broomhille-lady-damska-132004.html>Bluza dresowa Bromhille damska
Pełną ofertę marki D.A.D. w naszym sklepie znajdziecie pod linkiem:


Rosnącym trendem wśród miłośników żeglarstwa jest personalizowanie odzieży, szczególnie podczas większych, zorganizowanych rejsów czy regat. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się koszulki czy bluzy ze spersonalizowanymi nadrukami z mapą podróży, nazwą wyprawy czy po prostu imiona uczestników. Sklep Gvarant oferuje profesjonalne nadruki na odzieży, które wykonujemy aż 4 sposobami: flex, haftem komputerowym, termotransferem oraz sitodrukiem.W zależności od rodzaju produktu oraz ilości zamówionych egzemplarzy służymy niezbędną pomocą w celu doboru najbardziej trwałej, a jednocześnie ekonomicznej metody nadruku. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod adresem mailowym: [email protected].Autor tekstu: Sebastian Piątkowski

 

 


Reklama


Firmy - zobacz podobneOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google