join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu zegluje.pl

Kategoria porady żeglarskie to miejsce, w której znajdziesz grupy powiązane tematycznie z metodami oraz technikami żeglarskimi. Zobacz jakie manewry żeglarskie powinien potrafić wykonać żeglarz. Czytaj opinie żeglarskie na forum grup, śledź dyskusje użytkowników, bądź zaproponuj własny temat do rozmowy. Grupy porad żeglarskich na portalu zegluje.pl.


zaproponuj swoją grupę

Prace bosmańskie to grupa stworzona, aby wymieniać się relacjami z napraw, bądź dowiedzieć się jak naprawić usterkę. Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące naprawy jachtów. »

12 żeglarzy
7 wątków

Węzły żeglarskie to grupa, w której możesz nauczyć się podstawowych wiązań stosowanych w żeglarstwie. Na forum grupy przedstawione zostaną węzły żeglarskie krok po kroku wraz z objaśnieniami. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć odpowiednich wiązań. »

9 żeglarzy
2 wątki

Oprogramowanie nawigacyjne to grupa, w której dyskutujemy na temat różnego oprogramowania komputerowego służącego do nawigacji morskiej. Na forum nawigacja morska na laptopie dowiesz się jakie są minimalne wymagania sprzętowe do danego programu, jaka jest cena programu oraz skąd brać aktualne mapy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy oprogramowania nawigacyjnego. »

9 żeglarzy
2 wątki

Takielunek - tutaj poznasz niezbędne porady oraz patenty związane z takielunkiem, jak też sposoby budowy ożaglowania. Na Forum grupy dyskutujemy o wszystkim co pomoże nam w taklowaniu jednostki. »

6 żeglarzy
0 wątków

Grupa omawiająca i testująca aplikacje żeglarskie na urządzenia przenośne z systemami Android i iPhon »

5 żeglarzy
2 wątki

Henri Lloyd odzież żeglarska oraz akcesoria żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy na temat produktów Henri Lloyd Polska. Opisujemy poszczególne produkty oraz opinie na ich temat. »

4 żeglarzy
1 wątek

W grupie jachty luksusowe rozmawiamy na temat jachtów jak i producentów tych ekskluzywnych łodzi. Tutaj dowiesz się informacji o najdroższych jachtach świata, przeczytasz o technologiach oraz wyposażeniu jachtów luksusowych. »

3 żeglarzy
1 wątek

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google