Punkty bonusowe

 
 

Portal zegluje.pl promuje aktywność wśród swoich użytkowników. Wszystkim nam - żeglarzom, kajakarzom, surferom zależy na dobrej treści dotyczącej bieżących informacji płynących z klubów żeglarskich, blogów, nowości sprzętowych, porad czy opisów interesujących akwenów. Jednocześnie chcielibyśmy, aby nasza wodniacka społeczność była żywa - na forum toczyły się dyskusje, wiadomości i opisy były komentowane i uzupełniane, blogi wzbogacane w kolejne wpisy i galerie zdjęć.

Dlatego zbudowano specjalny system punktów bonusowych premiujących aktywnych użytkowników naszej społeczności. Za dodanie artykułu, założenie bloga można otrzymać punkty, dodatkowo mnożone przez ocenę jakości dodanej treści przez Redakcję portalu. W ten sposób chcemy dbać nie tylko o ilość treści, ale także jej jakość.

Punkty można otrzymać za:
1. Dodanie artykułu – 10 pkt. x (0-5 ocena redakcji + 1-5 ocena użytkowników) = od 10 do 100 pkt.
2. Dodanie ogłoszenia – 1 pkt.
3. Uruchomienie bloga wraz z dodaniem opisu siebie i minimum 1 zdjęcia – 10 pkt.
4. Dodanie lub aktualizację danych klubu żeglarskiego - 5 pkt.
5. Zaproszenie znajomego do zalogowania się w portalu - 25 pkt.
6. Wystawienie oceny innemu użytkownikowi za dodany artykuł - 0,1 pkt.
7. Utworzenie grupy zaakceptowanej przez redakcję - 300 pkt. + 2 pkt. za każdego, nowego użytkownika, który dołączył do grupy.Dodane wiadomości i łowiska redakcja ocenia raz dziennie, natomiast aktualizacja ilości punktów danego użytkownika odbywa się przy jego każdorazowym zalogowaniu.

Użytkownik portalu otrzymuje przypisany status na podstawie liczby punktów jakie zebrał:


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google