Sztynort (Sztynort)

Sztynort - Sztynort marina - czartery, jachty, opinie, informacje, pogoda, prognoza pogody, adres - zegluje.pl Sztynort, zapraszamy do zapoznania się z bazą informacji na temat jednego z miejsc wybieranych przez żeglarzy do odpoczynku. Z tej strony dowiesz się więcej na temat jego lokalizacji, położenia, a także sposobu cumowania. Wśród informacji m.in. aktualna prognoza pogody. Opis miejscówki uzupełniają dane kontaktowe do kapitanatu, galeria zdjęć oraz oceny i opinie od żeglarzy, którzy mieli okazję odwiedzić to miejsce już wcześniej.


Lokalizacja na mapie

Szerokość geo.: 54o 7' 81" Długość geo.: 21o 40' 79"

Sztynort prognoza pogody


Sztynort - informacje

dodaj zdjęcie portu oceń port zaktualizuj dane tego portu

Sposób cumowania:

Okolica portu:

 • Prysznice
 • Restauracja - tawerna
 • Sanitariaty
 • Sklep spożywczy
 • Sklep żeglarski
 • Slip
Informacje dodatkowe:
Uwagi:
Opłaty: 45.00
Waluta: PLN
Dane wprowadził:

Kapitanat - adres, kontakt, telefon

Miejscowość:  Sztynort » Kod pocztowy:  11-600
Ulica:  Sztynort 11
Telefon:  87 427 51 79 Fax:  
Adres e-mail:   Adres www:  

uzupełnij i uaktualnij dane portu w mieście Sztynort

Sztynort - czartery i jachty

Sztynort zdjęcia:

dodaj zdjęcie portu

Reklama

Ciekawe miejsca w okolicy:

 • 2012-03-27, komentarz (1)

  Tawerna Zęza Sztynort

  Tawerna Zęza Sztynort

  Port w Sztynorcie to jeden z najpopularniejszych miejsc wśród mazurskich żeglarzy W trakcie sezonu przez port przewijają się setki jachtów Na strudzonych miłośników żeglowania czeka tu infrastruktura na najwyższym poziomie wieczorne koncerty a także wspaniała kuchnia serwowana przez słynną tawernę ZęzaTawerna Zęza to obowiązkowe miejsce dla tych którzy lubią dobrze zjeść a przy okazji równie dobr…

  zobacz więcej »1


Brak dodanych miejsc w okolicy.
dodaj miejsce

Sztynort oceny i opinie

Jakość nadbrzeża:  
1.7
Jakość gastronomii:  
2
Czystość nadbrzeża:  
1.7
Atrakcje turystyczne:  
2.8
Łatwość manewrowania:  
0
Czystość WC i pryszniców:  
0

Aby móc komentować musisz być zalogowany!
zaloguje się

Po wejściu na jezioro Sztynorckie warto od razu zdecydować czy chcemy uczestniczyć w gwarnym zyciu portu do późna - wtedy wchodzimy w jeden z pierwszych trzech basenów portowych od prawej. Jeżeli chcemy więcej ciszy i spokoju, sugeruję ostatnie baseny po lewej stronie. M

[2012-04-01 00:00] zgłośto stały punkt kazdego rejsu... najlepiej celować w dni koncertów ;-)

[2012-04-05 00:00] zgłośOkolice bardzo ładne i wyjątkowe, ale sama obsługa w porcie beznadziejna. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez osoby zbierające opłaty portowe, za dwie osoby z jachtem zapłaciliśmy 60 zł i wszystko mieliśmy mieć w cenie.!!! Pełne zaskoczenie jak na wieczór poszliśmy się kąpać, trzeba zakupić żetony po 15 zł od osoby o czym nas nie poinformowano. Port nastawiony na jak największe zyski, zdzierstwo i żenada. Tyle ładnych i dobrze zorganizowanych jest miejsc na Mazurach, tu już nas nie będzie, chyba że na krótką wizytę.

[2014-06-18 23:12] zgłośOkolice bardzo ładne i wyjątkowe, ale sama obsługa w porcie beznadziejna. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez osoby zbierające opłaty portowe, za dwie osoby z jachtem zapłaciliśmy 60 zł i wszystko mieliśmy mieć w cenie.!!! Pełne zaskoczenie jak na wieczór poszliśmy się kąpać, trzeba zakupić żetony po 15 zł od osoby o czym nas nie poinformowano. Port nastawiony na jak największe zyski, zdzierstwo i żenada. Tyle ładnych i dobrze zorganizowanych jest miejsc na Mazurach, tu już nas nie będzie, chyba że na krótką wizytę.

[2014-06-18 23:13] zgłośRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google