Jak się zalogować?

 
 

Logowanie do portalu wedkuje.pl jest bardzo proste:

 Najpierw należy kliknąć w przycisk "Dołącz do nas" widoczny na górze prawej kolumny portalu.

 Pojawi się specjalny formularz do wypełnienia. Kolejno od góry wpisujemy imię i nazwisko - dobrowolnie.

 Następnie wymyślamy i wpisujemy tzw. nick - czyli pseudonim, którym będziemy się posługiwać w portalu. Tym pseudonimem będą podpisane wszystkie wiadomości, wpisy, komentarze jakie wpiszemy w portalu po zalogowaniu, dlatego warto, aby kojarzył się on z nami bezpośrednio - może to być np. nasze imię lub ksywa z wypadów na ryby lub czasów szkolnych. Potem wpisujemy nasz aktualny adres e-mail - to ważne, ponieważ na ten adres system rejetrujący wyśle nam automatycznego maila z potwierdzeniem założenia wizytówki i hasłem do logowania w portalu. Hasło będziemy mogli dowolnie zmieniać w każdej chwili po zalogowaniu. W kolejnych polach możemy zaznaczyć kategorie tematyczne, w których chcemy być powiadamiani mailowo o nowych informacjach.

 Teraz możemy napisać coś o sobie, naszych sukcesach żeglarskich, ulubionych rejsach, tak aby inni żeglarze mogli się czegoś o nas dowiedzieć. To pole będziemy mogli dowolnie zmieniać za każdym razem kiedy zalogujemy się w portalu zegluje.pl.

 Na koniec zaznaczamy, że akceptujemy regulamin portalu oraz udzielamy odpowiedzi na "podchwytliwe pytanie". Jego akceptacja jest warunkiem założenia naszej wizytówki i możliwości logowania. Przed zaakceptowaniem warto zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny pod tym linkiem: Regulamin portalu


 Teraz pojawi się nowa strona potwierdzająca, że operacja dodania naszej wizytówki została zakończona. Możemy zalogować się do naszej skrzynki e-mail, której adres podaliśmy w formularzu i kliknąć link jaki otrzymaliśmy z systemu rejestrującego. To ważne - bez kliknięcia w ten link nasze konto na portalu, a tym samym możliwość do zalogowania, jeszcze nie są aktywne.

Teraz możesz się już zalogować.


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google