O nas

 
 

Żeglarstwo, Jachting, Sporty wodne - portal żeglarski zegluje.pl, to jeden z nielicznych serwisów na rynku oferujący miłośnikom żeglarstwa i sportów wodnych dostęp do treści najwyższej jakości w oparciu o mechanizm Web 2.0. To pierwszy w Polsce serwis społecznościowy, w którym równie znaczącą rolę jak forum dyskusyjne, odgrywają darmowe blogi miłośników żeglarstwa oraz bezpłatne strony klubów żeglarskich. Portal zegluje.pl, to serwis stworzony przez pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych, dla fanów tej formy aktywnego wypoczynku. Mimo młodego wieku, serwis z miesiąca na miesiąc dynamicznie się rozwija, gromadząc wokół siebie coraz liczniejszą rzeszę użytkowników.

Kluczem do powodzenia całego przedsięwzięcia jest mnogość społecznościowych funkcji, niezwykle przydatnych w codziennym realizowaniu żeglarskiej pasji. Warto w tym miejscu wspomnieć choćby o kalendarium wydarzeń, skupiającym informacje o najważniejszych wydarzeniach świata żeglarskiego, organizowanych zlotach, rejsach itp. Serwis uzupełnia darmowa baza usług, sklepów oraz producentów. Pozwala ona firmom na bezpłatną promocję, jednocześnie tworząc bogatą bazę danych dla samych żeglarzy, którzy nie tracą czasu na żmudne przeszukiwanie ofert w wyszukiwarkach internetowych.

To nie jedyne funkcje dostępne w serwisie. Poprzez portal zegluje.pl każdy bloger posiada możliwość pochwalenia się swoim jachtem. Zamieszczenia darmowego ogłoszenia czy wreszcie relacjonowania swoich żeglarskich przygód. Niezwykle pozytywne przyjęcie portalu ze strony znawców żeglarstwa i sportów wodnych, a także zadowalające wyniki oglądalności serwisu, pozwalają nam twierdzić, iż portal zegluje.pl w bardzo szybkim czasie osiągnie status jednego z największych i najbardziej liczących się serwisów w swojej branży.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zaloguj się na zegluje.pl! - sprawdź jak się zalogować
Zobacz ofertę dla blogerów- sprawdź, jak założyć bloga
Zobacz ofertę dla klubów - sprawdź, jak założyć stronę klubu


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google