join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu zegluje.pl

Grupy żeglarstwa w Polsce i za granicą - tutaj dyskutujemy o czarterach i wszystkim co związane z żeglarstwem w Polsce, żeglarstwem na świecie, żeglarstwem w Europie, Azji, Afryce, Australii, Ameryce. Piszemy porady na temat żeglarstwa w danym kraju, co musimy ze sobą zabrać, jakie są koszty, opisujemy porty oraz inne niezbędne wiadomości. Dołącz bądź stwórz własną grupę opisującą żeglarstwo w danym kraju czy kontynencie.


zaproponuj swoją grupę

Żeglarstwo w Chorwacji to grupa stworzona dla osób, szukających czarterów jachtów za granicą, aby odbyć rejsy po Chorwacji. Zapraszamy do grupy osoby, które chcą wymienić się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat żeglarstwa w Chorwacji. »

19 żeglarzy
14 wątków

Wielkie jeziora mazurskie to grupa dla osób żeglujących po jeziorach mazurskich. Dowiedz się więcej, gdzie znajdziesz czartery mazury. W naszej grupie piszemy między innymi o rejsach po mazurach, jachtach jakie można spotkać na jeziorach, wszelkich opiniach oraz relacjach z wypraw. Zapraszamy do przyłączenia się do grupy. »

15 żeglarzy
9 wątków

Żeglowanie po Karaibach to grupa, w której dyskutujemy, o wszystkim co związane z żeglarstwem w Karaibach. Czytaj wiadomości dotyczące czarter Karaiby oraz opinie na ich temat. Wszystkie porady i opinie na temat żeglarstwa w Karaibach znajdziesz na rejsy po Karaibach forum. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się do grupy. »

10 żeglarzy
1 wątek

Żeglowanie po Bałtyku - w tej grupie dyskutujemy na tematy dotyczące jachtów jakie pływają po naszym morzu jak też o ofertach czarterów. Wybierz się na rejsy po Bałtyku i wymień się swoimi doświadczeniami i opiniami z odbytego rejsu. Zapraszamy na forum grupy żeglarstwa nad morzem Bałtyckim. »

9 żeglarzy
18 wątków

Rejsy w Grecji to grupa, w której znajdziesz informacje dotyczące żeglarstwa w Grecji. Dowiedz się gdzie dokonać czarteru w grecji oraz jakie jachty są dostępne do dyspozycji. »

8 żeglarzy
0 wątków

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google