Bezpieczeństwo
 
 
Subskrybuj: nie śledź tego tematu

Bezpieczeństwo żeglugi, Ratownictwo wodne, bezpieczeństwo żeglugi morskiejBezpieczeństwo żeglugi stanowi jedną z najważniejszych kwestii podczas żeglowania niezależnie od miejsca. Każda łódź musi posiadać niezbędny sprzęt ratunkowy oraz apteczkę. Warto także mieć ze sobą telefon komórkowy oraz znać kanały radiowe pogotowia ratunkowego, by zawiadomić ratownictwo wodne o ewentualnym wypadku. Bezpieczeństwo żeglugi morskiej również stosuje się do powyższych zasad bezpieczeństwa.




  • Marine Traffic na Androida - jeżeli posiadasz urządzenie przenośne z tym system operacyjnym możesz zainstalować bezpłatną aplikację Marine Traffic ze strony www.pley.google.com lub bezpośrednio z Adroid Market w swoim telefonie. Więcej szczegółów technicznych znajdziecie na stronie.Aplikacja na moim HTC działa szybko a nawet szybciej niż przeglądając ją na stronie w komputerze. Do dyskusji zapraszam na forum do grupy Aplikacje żeglarskie na urządzenia przenośne.

    czytaj więcej » 0


  • Link do aplikacji nr 1 - Pod tym linkiem 1 jest do ściągnięcia aplikacja dotycząca bezpieczeństwa na morzu i nie tylko. Pierwsza pomoc, nawigacja, przepisy, zilustrowana rysunkami, filmami, dźwiękami i grami, testami. Link prowadzi do broszury. Należy przejść na drugą stronę, kliknąć na zdjęcie płyty CD. Przeniesie nas na stronę z regulaminem, po akceptacji następuje instalacja.

    czytaj więcej » 1


Bezpieczeństwo - czytaj więcej


Bezpieczeństwo - grupy tematyczne

Reklama


Bezpieczeństwo - forum:


Google