join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu zegluje.pl

Kategoria żaglowce to miejsce, w którym znajdują się grupy powiązane z polskimi żaglowcami, współczesnymi oraz historycznymi. Żaglowce forum to miejsce, gdzie możesz dyskutować na tematy związane z danym żaglowcem. Tutaj znajdziesz opinie o żaglowcach, jak też rodzaje żaglowców w Polsce i na Świecie. Poznaj grupy żaglowców na portalu zegluje.pl.


zaproponuj swoją grupę

STS Kapitan Głowacki to flagowy żaglowiec PZŻ. W tej grupie znajdziesz informacje dotyczące Kapitan Głowacki rejsy. Na forum grupy prowadzą dyskusje załogi oraz osoby, które chciały by odbyć rejs żaglowcem. Zapraszamy do przyłączenia się do grupy wszystkich fanów żaglowca. Załoga Kapitana Głowackiego również znajdzie tutaj cenne informacje. »

7 żeglarzy
2 wątki

SY Zawisza Czarny to grupa dla osób i załóg pływających na Zawiszy Czarnym. Jeśli odbyłeś rejs, bądź chciałbyś zostać załogantem to ta grupa jest dla Ciebie. Tutaj wymieniamy się informacjami dotyczącymi żaglowca. Na forum grupy Zawisza Czarny znajdziesz wszelkie informacje dotyczące jednostki, załóg, rejsów i wielu innych cennych wiadomości. Załoga Zawisza Czarny była i aktualna może prowadzić ze… »

6 żeglarzy
2 wątki

Zapraszam do przyłączenia się do grupy wszystkich, którzy mięli możliwość odbycia rejsu na STS Fryderyk Chopin, załogantów oraz osoby, które szukają informacji na temat tego żaglowca. Fani żaglowca Fryderyk Chopin znajdą na forum grupy wszelkie informacje dotyczące tej jednostki. Załoga żaglowca Chopin również znajdzie tu coś dla siebie. »

4 żeglarzy
2 wątki

STS Pogoria - Ta grupa została stworzona dla wszystkich tych, którzy mięli styczność z Pogorią. W tym miejscu mogą rozmawiać byli oraz nowi załoganci, oraz osoby które są zainteresowane odbyciem rejsu na słynnej Pogorii. Zapraszamy wszystkich fanów żaglowca do rozmowy na forum grupy, załoga Pogorii również znajdzie tu coś dla siebie. »

3 żeglarzy
2 wątki

STS Dar Młodzieży to jeden z najbardziej znanych współczesnych żaglowców. Jeśli interesują Cię Dar Młodzieży rejsy to w tym miejscy zdobędziesz niezbędne informacje. Dar Młodzieży załoga - na forum grupy zapraszamy osoby, które miały możliwość odbycia rejsu na żaglowcu oraz wszystkich, którzy chcieli by nim odbyć podróż jak też fanów tej jednostki. »

3 żeglarzy
1 wątek

STS Generał Zaruski to jeden z najstarszych czynnych polskich żaglowców. Generał Zaruski żaglowiec to grupa, w której swoje doświadczenia opisują załoganci oraz osoby, które chciały by odbyć rejs na żaglowcu. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy wszystkich fanów żaglowca. Załoga Generała Zaruskiego była i aktualna może tutaj opowiadać swoje przeżycia i doświadczenia na tej jednostce. »

2 żeglarzy
1 wątek

ORP Iskra to grupa dla osób i załóg, które odbywały swoje rejsy szkoleniowe na żaglowcu Iskra. Dowiedz się jak odbyć rejs szkolny oraz jakie są wymagania dla załogantów. W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o ORP Iskra. Forum grupy żaglowca Iskra to kopalnia wiedzy dla wszystkich fanów tej jednostki, załoga Iskry znajdzie tutaj również ciekawe informacje. »

0 żeglarzy
0 wątków

RV Oceania to grupa dla osób wybierających się na ekspedycje badawcze, jeśli odbyłeś swój rejs na żaglowcu Oceania, bądź chciałbyś dowiedzieć się więcej na jego temat to przyłącz się do tej grupy. Na forum znajdziesz wszelkie informacje o statek Oceania, wszyscy fani jednostki oraz załoga Oceanii, która przeżyły na niej piękne chwile może również opisać je na forum. »

0 żeglarzy
0 wątków

Antica to jeden z nowszych żaglowców w Polsce. Antica rejsy - dowiedz się kiedy organizowane są rejsy żaglowcem, poznaj ceny i załogi. Żaglowiec Antica to grupa dla osób, które miały styczność z żaglowcem oraz dla tych, które szykują się do rejsu. Załoga Antica również może dyskutować tutaj o odbytych rejsach na tej jednostce. »

0 żeglarzy
0 wątków

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google