join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu zegluje.pl

Żeglarstwo hobby to kategoria, w której piszemy o naszym żeglarskim hobby. W tym miejscu mamcie moją możliwość tworzenia grup nie tylko pasjonaci żeglarstwa jachtów ale wszyscy o różnych zainteresowaniach, także tych nie związanych z żeglarstwem. Na forum zainteresowań rozmawiamy o swoich hobby, czyli o wszystkim co robimy w wolnym czasie. Znajdziesz tutaj także imprezy żeglarskie, opinie żeglarskie, oraz wiele innych cennych informacji dotyczących życia żeglarza.


zaproponuj swoją grupę

Egzamin na patent żeglarski to grupa, w której poznasz wymagania oraz wszelkie kryteria, które musisz spełnić, aby uzyskać konkretny stopień. Tutaj znajdziesz informacje dzięki którym test na patent żeglarski nie będzie stanowić problemu. »

15 żeglarzy
7 wątków

Patent Issa to grupa, w której dowiesz się wszystkiego na temat certyfikatów ISSA. Dowiedz się jakie wymagania musisz spełnić, aby otrzymać stopień Inland skipper, Inshore Skipper oraz Master of Yacht. Na forum grupy, znajdziesz wszystkie informacje. »

13 żeglarzy
1 wątek

Polskie stopnie żeglarskie to grupa, w której poznasz wymagania na poszczególne stopnie żeglarskie. Dowiedz się gdzie odbywają się egzaminy na stopnie żeglarskie. Sprawdź jak wygląda test na stopnie żeglarskie. »

12 żeglarzy
3 wątki

Rum karaibski jest znany żeglarzom z całego świata. Jeśli próbowałeś bądź wiesz jak smakuje szkocka Whisky to ta grupa jest dla Ciebie. Na forum grupy rozmawiamy o markach, smakach oraz o wszystkim związanym z rumem, whisky i tytoniem z kuby - kubański Tytoń ... »

8 żeglarzy
1 wątek

Teksty szant to grupa, w której piszemy i umieszczamy teksty piosenek żeglarskich. Poznaj słowa szanty, bądź wrzuć coś od siebie. Grupa dla miłośników piosenki żeglarskiej. »

7 żeglarzy
1 wątek

Stopnie motorowodne to grupa, w której rozmawiamy na temat egzaminów na poszczególne stopnie oraz wymagań jakie musimy spełnić, aby otrzymać konkretny stopień. Na forum grupy znajdziesz również testy na stopnie motorowodne. »

7 żeglarzy
5 wątków

Tradycje żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy o wszystkim w czym przejawia się kultura żeglarska. Tutaj także znajdziesz obyczaje żeglarskie oraz obrzędy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy. »

6 żeglarzy
1 wątek

Żeglarze z Warszawy - w tej grupie rozmawiamy na temat żeglarstwa oraz wspólnych wypadów. Grupa żeglarska Warszawa została stworzona w celu stworzenia społeczności żeglujących warszawiaków. Wymieniajmy się opiniami oraz poradami na forum grupy żeglarzy z Warszawy. »

5 żeglarzy
1 wątek

Volvo Ocean Race to grupa wszystkich fanów żeglarstwa, którzy chcą przeczytać volvo ocean race relacje. Jeśli szukasz informacji o transmisji, trasie oraz wszelkich innych wiadomości to zajrzyj na Volvo Ocean Race forum. »

4 żeglarzy
4 wątków

Potrawy z ryb oraz ich przyrządzanie na jachcie. Poznaj ciekawe przepisy, aby Twoja kuchnia jachtowa była smaczna i zjadliwa. Przygotuj smaczny obiad na jachcie z ryb. »

4 żeglarzy
0 wątków

Regaty o puchar Ameryki to grupa, w której poznasz najświeższe informacje oraz relacje z Pucharu Ameryki. Wejdź na puchar ameryki żeglarstwo forum i dowiesz się więcej. »

3 żeglarzy
0 wątków

Koncerty szantowe to grupa, w której dyskutujemy o zbliżających się koncertach, bądź zdajemy relacje z koncertów szantowych, które się już odbyły. Przyłącz się do dyskusji, jeśli jesteś fanem szant. »

3 żeglarzy
1 wątek

Strefa Mocnych Wiatrów to grupa dla osób lubiących piosenki żeglarskie w mocniejszym wykonaniu. Piszemy swoje opinie na temat kawałków na strefa mocnych wiatrów dyskografia oraz opisujemy teksty. Zapraszamy wszystkich fanów zespołu SMW! »

3 żeglarzy
0 wątków

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google