Żeglarstwo śródlądowe - grupy tematyczne

Żeglarstwo śródlądowe, jachty śródlądowe, rejsy śródlądowe Żeglarstwo śródlądowe to strona poświęcona użytkownikom, aby mogli wypowiadać się w określonym temacie na Forum Żeglarstwo śródlądowe. Wybierz z pośród istniejących grup i dopisz się do niej, aby czynnie uczstniczyć w jej rozwoju. Grupy Żeglarstwo śródlądoweto miejsce dla żeglarzy o sprecyzowanym poglądzie.


Powrót - Żeglarstwo śródlądowe kompendium

Wielkie jeziora mazurskie to grupa dla osób żeglujących po jeziorach mazurskich. Dowiedz się więcej, gdzie znajdziesz czartery mazury. W naszej grupie piszemy między innymi o rejsach po mazurach, jachtach jakie można spotkać na jeziorach, wszelkich opiniach oraz relacjach z wypraw. Zapraszamy do przyłączenia się do grupy. »

15 żeglarzy
9 wątków

Prace bosmańskie to grupa stworzona, aby wymieniać się relacjami z napraw, bądź dowiedzieć się jak naprawić usterkę. Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące naprawy jachtów. »

12 żeglarzy
7 wątków

Egzamin na patent żeglarski to grupa, w której poznasz wymagania oraz wszelkie kryteria, które musisz spełnić, aby uzyskać konkretny stopień. Tutaj znajdziesz informacje dzięki którym test na patent żeglarski nie będzie stanowić problemu. »

15 żeglarzy
7 wątków

Polskie stopnie żeglarskie to grupa, w której poznasz wymagania na poszczególne stopnie żeglarskie. Dowiedz się gdzie odbywają się egzaminy na stopnie żeglarskie. Sprawdź jak wygląda test na stopnie żeglarskie. »

12 żeglarzy
3 wątki

Oprogramowanie nawigacyjne to grupa, w której dyskutujemy na temat różnego oprogramowania komputerowego służącego do nawigacji morskiej. Na forum nawigacja morska na laptopie dowiesz się jakie są minimalne wymagania sprzętowe do danego programu, jaka jest cena programu oraz skąd brać aktualne mapy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy oprogramowania nawigacyjnego. »

9 żeglarzy
2 wątki

Węzły żeglarskie to grupa, w której możesz nauczyć się podstawowych wiązań stosowanych w żeglarstwie. Na forum grupy przedstawione zostaną węzły żeglarskie krok po kroku wraz z objaśnieniami. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć odpowiednich wiązań. »

9 żeglarzy
2 wątki

Grupa omawiająca i testująca aplikacje żeglarskie na urządzenia przenośne z systemami Android i iPhon »

5 żeglarzy
2 wątki

Rum karaibski jest znany żeglarzom z całego świata. Jeśli próbowałeś bądź wiesz jak smakuje szkocka Whisky to ta grupa jest dla Ciebie. Na forum grupy rozmawiamy o markach, smakach oraz o wszystkim związanym z rumem, whisky i tytoniem z kuby - kubański Tytoń ... »

8 żeglarzy
1 wątek

Henri Lloyd odzież żeglarska oraz akcesoria żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy na temat produktów Henri Lloyd Polska. Opisujemy poszczególne produkty oraz opinie na ich temat. »

4 żeglarzy
1 wątek

W grupie jachty luksusowe rozmawiamy na temat jachtów jak i producentów tych ekskluzywnych łodzi. Tutaj dowiesz się informacji o najdroższych jachtach świata, przeczytasz o technologiach oraz wyposażeniu jachtów luksusowych. »

3 żeglarzy
1 wątek

Patent Issa to grupa, w której dowiesz się wszystkiego na temat certyfikatów ISSA. Dowiedz się jakie wymagania musisz spełnić, aby otrzymać stopień Inland skipper, Inshore Skipper oraz Master of Yacht. Na forum grupy, znajdziesz wszystkie informacje. »

13 żeglarzy
1 wątek

Tradycje żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy o wszystkim w czym przejawia się kultura żeglarska. Tutaj także znajdziesz obyczaje żeglarskie oraz obrzędy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy. »

6 żeglarzy
1 wątek

Takielunek - tutaj poznasz niezbędne porady oraz patenty związane z takielunkiem, jak też sposoby budowy ożaglowania. Na Forum grupy dyskutujemy o wszystkim co pomoże nam w taklowaniu jednostki. »

6 żeglarzy
0 wątków

Potrawy z ryb oraz ich przyrządzanie na jachcie. Poznaj ciekawe przepisy, aby Twoja kuchnia jachtowa była smaczna i zjadliwa. Przygotuj smaczny obiad na jachcie z ryb. »

4 żeglarzy
0 wątków

Jest to grupa dla CZYNNYCH INSTRUKTORÓW ŻEGLARSTWA. żeglarskich. Celem funkcjonowania grupy jest wspólne wspieranie się wymiana doświadczeń pomiędzy pojedynczymi instruktorami, skipperami którzy są aktywni. Grupa nie jest miejscem na reklamę jakichkolwiek rejsów, szkoleń i ofert last minute. »

0 żeglarzy
0 wątków


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google