Żeglarstwo morskie - grupy tematyczne

Żeglarstwo morskie, jacht morski, pływanie po morzu Żeglarstwo morskie to strona poświęcona użytkownikom, aby mogli wypowiadać się w określonym temacie na Forum Żeglarstwo morskie. Wybierz z pośród istniejących grup i dopisz się do niej, aby czynnie uczstniczyć w jej rozwoju. Grupy Żeglarstwo morskieto miejsce dla żeglarzy o sprecyzowanym poglądzie.


Powrót - Żeglarstwo morskie kompendium

Żeglowanie po Bałtyku - w tej grupie dyskutujemy na tematy dotyczące jachtów jakie pływają po naszym morzu jak też o ofertach czarterów. Wybierz się na rejsy po Bałtyku i wymień się swoimi doświadczeniami i opiniami z odbytego rejsu. Zapraszamy na forum grupy żeglarstwa nad morzem Bałtyckim. »

9 żeglarzy
18 wątków

Żeglarstwo w Chorwacji to grupa stworzona dla osób, szukających czarterów jachtów za granicą, aby odbyć rejsy po Chorwacji. Zapraszamy do grupy osoby, które chcą wymienić się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat żeglarstwa w Chorwacji. »

19 żeglarzy
14 wątków

Egzamin na patent żeglarski to grupa, w której poznasz wymagania oraz wszelkie kryteria, które musisz spełnić, aby uzyskać konkretny stopień. Tutaj znajdziesz informacje dzięki którym test na patent żeglarski nie będzie stanowić problemu. »

15 żeglarzy
7 wątków

Prace bosmańskie to grupa stworzona, aby wymieniać się relacjami z napraw, bądź dowiedzieć się jak naprawić usterkę. Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące naprawy jachtów. »

12 żeglarzy
7 wątków

Volvo Ocean Race to grupa wszystkich fanów żeglarstwa, którzy chcą przeczytać volvo ocean race relacje. Jeśli szukasz informacji o transmisji, trasie oraz wszelkich innych wiadomości to zajrzyj na Volvo Ocean Race forum. »

4 żeglarzy
4 wątków

Polskie stopnie żeglarskie to grupa, w której poznasz wymagania na poszczególne stopnie żeglarskie. Dowiedz się gdzie odbywają się egzaminy na stopnie żeglarskie. Sprawdź jak wygląda test na stopnie żeglarskie. »

12 żeglarzy
3 wątki

Grupa omawiająca i testująca aplikacje żeglarskie na urządzenia przenośne z systemami Android i iPhon »

5 żeglarzy
2 wątki

Zapraszam do przyłączenia się do grupy wszystkich, którzy mięli możliwość odbycia rejsu na STS Fryderyk Chopin, załogantów oraz osoby, które szukają informacji na temat tego żaglowca. Fani żaglowca Fryderyk Chopin znajdą na forum grupy wszelkie informacje dotyczące tej jednostki. Załoga żaglowca Chopin również znajdzie tu coś dla siebie. »

4 żeglarzy
2 wątki

STS Kapitan Głowacki to flagowy żaglowiec PZŻ. W tej grupie znajdziesz informacje dotyczące Kapitan Głowacki rejsy. Na forum grupy prowadzą dyskusje załogi oraz osoby, które chciały by odbyć rejs żaglowcem. Zapraszamy do przyłączenia się do grupy wszystkich fanów żaglowca. Załoga Kapitana Głowackiego również znajdzie tutaj cenne informacje. »

7 żeglarzy
2 wątki

STS Pogoria - Ta grupa została stworzona dla wszystkich tych, którzy mięli styczność z Pogorią. W tym miejscu mogą rozmawiać byli oraz nowi załoganci, oraz osoby które są zainteresowane odbyciem rejsu na słynnej Pogorii. Zapraszamy wszystkich fanów żaglowca do rozmowy na forum grupy, załoga Pogorii również znajdzie tu coś dla siebie. »

3 żeglarzy
2 wątki

Oprogramowanie nawigacyjne to grupa, w której dyskutujemy na temat różnego oprogramowania komputerowego służącego do nawigacji morskiej. Na forum nawigacja morska na laptopie dowiesz się jakie są minimalne wymagania sprzętowe do danego programu, jaka jest cena programu oraz skąd brać aktualne mapy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy oprogramowania nawigacyjnego. »

9 żeglarzy
2 wątki

Węzły żeglarskie to grupa, w której możesz nauczyć się podstawowych wiązań stosowanych w żeglarstwie. Na forum grupy przedstawione zostaną węzły żeglarskie krok po kroku wraz z objaśnieniami. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć odpowiednich wiązań. »

9 żeglarzy
2 wątki

SY Zawisza Czarny to grupa dla osób i załóg pływających na Zawiszy Czarnym. Jeśli odbyłeś rejs, bądź chciałbyś zostać załogantem to ta grupa jest dla Ciebie. Tutaj wymieniamy się informacjami dotyczącymi żaglowca. Na forum grupy Zawisza Czarny znajdziesz wszelkie informacje dotyczące jednostki, załóg, rejsów i wielu innych cennych wiadomości. Załoga Zawisza Czarny była i aktualna może prowadzić ze… »

6 żeglarzy
2 wątki

Tradycje żeglarskie to grupa, w której rozmawiamy o wszystkim w czym przejawia się kultura żeglarska. Tutaj także znajdziesz obyczaje żeglarskie oraz obrzędy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy. »

6 żeglarzy
1 wątek

W grupie jachty luksusowe rozmawiamy na temat jachtów jak i producentów tych ekskluzywnych łodzi. Tutaj dowiesz się informacji o najdroższych jachtach świata, przeczytasz o technologiach oraz wyposażeniu jachtów luksusowych. »

3 żeglarzy
1 wątek


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google