Motorowodne - grupy tematyczne

Sporty motorowodne, jachting motorowy, łodzie motorowe Motorowodne to strona poświęcona użytkownikom, aby mogli wypowiadać się w określonym temacie na Forum Motorowodne. Wybierz z pośród istniejących grup i dopisz się do niej, aby czynnie uczstniczyć w jej rozwoju. Grupy Motorowodneto miejsce dla żeglarzy o sprecyzowanym poglądzie.


Powrót - Motorowodne kompendium

Prace bosmańskie to grupa stworzona, aby wymieniać się relacjami z napraw, bądź dowiedzieć się jak naprawić usterkę. Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące naprawy jachtów. »

12 żeglarzy
7 wątków

Stopnie motorowodne to grupa, w której rozmawiamy na temat egzaminów na poszczególne stopnie oraz wymagań jakie musimy spełnić, aby otrzymać konkretny stopień. Na forum grupy znajdziesz również testy na stopnie motorowodne. »

7 żeglarzy
5 wątków

Grupa omawiająca i testująca aplikacje żeglarskie na urządzenia przenośne z systemami Android i iPhon »

5 żeglarzy
2 wątki

Oprogramowanie nawigacyjne to grupa, w której dyskutujemy na temat różnego oprogramowania komputerowego służącego do nawigacji morskiej. Na forum nawigacja morska na laptopie dowiesz się jakie są minimalne wymagania sprzętowe do danego programu, jaka jest cena programu oraz skąd brać aktualne mapy. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy oprogramowania nawigacyjnego. »

9 żeglarzy
2 wątki

Patent Issa to grupa, w której dowiesz się wszystkiego na temat certyfikatów ISSA. Dowiedz się jakie wymagania musisz spełnić, aby otrzymać stopień Inland skipper, Inshore Skipper oraz Master of Yacht. Na forum grupy, znajdziesz wszystkie informacje. »

13 żeglarzy
1 wątek

W grupie jachty luksusowe rozmawiamy na temat jachtów jak i producentów tych ekskluzywnych łodzi. Tutaj dowiesz się informacji o najdroższych jachtach świata, przeczytasz o technologiach oraz wyposażeniu jachtów luksusowych. »

3 żeglarzy
1 wątek

Jest to grupa dla CZYNNYCH INSTRUKTORÓW ŻEGLARSTWA. żeglarskich. Celem funkcjonowania grupy jest wspólne wspieranie się wymiana doświadczeń pomiędzy pojedynczymi instruktorami, skipperami którzy są aktywni. Grupa nie jest miejscem na reklamę jakichkolwiek rejsów, szkoleń i ofert last minute. »

0 żeglarzy
0 wątków


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


Google